Zarejestruj się | Zaloguj się
 
 
 
 


Zrób to w Pauzie!

 
     
 
Powiększ
 
     
 LEFT
     
   
     
 RIGHT
 
     
 

Podgląd

Zamknij close
 
 
     
   
     
LEFT
     
   
     
RIGHT
 
     

GALERIA PAUZA zaprasza do udziału w urodzinowym konkursie fotograficznym:

ZRÓB TO W PAUZIE!

Już 8. grudnia PAUZA, od zawsze kojarzona z promocją fotografii, obchodzić będzie swoje 11. urodziny. Pośród wielu wydarzeń składających się na dwudziestoczterogodzinny event przygotowano też coś specjalnie dla wszystkich amatorów tej dziedziny sztuki...

Przez ostatnie 10 lat niezmiennie Tomasz Sikora portretował ludzi skupionych wokół Pauzy. Tym razem, to Państwo staniecie po drugiej stronie obiektywu, w roli fotoreportera.

Myśl przewodnia: Twoja pauza.

Plan wydarzeń urodzinowych:
https://www.facebook.com/events/483151868395536/

 

Warunki uczestnictwa

Zasady: przyjdź do Pauzy w dowolnym czasie przed urodzinami, uchwyć własny moment, pod hasłem PAUZA i wyślij swoje zdjęcie najpóźniej do 6. grudnia do godz. 24.00 na galeria@pauza.pl. Plik przygotuj w formacie JPG, dłuższy bok w rozmiarze 1200 pix.
W sobotę 8. grudnia znajdziesz swoje zdjęcie na ścianie w Galerii Pauza, a wszyscy, którzy odwiedzą Galerię za pomocą naklejki kropki, będą mogli oddać swój głos na zdjęcie, które najbardziej im się spodoba. Kto zbierze największą ilość krop, ten wygrywa.

 

Nagrody


Zwycięzca konkursu otrzyma możliwość wyprodukowania swojej wystawy na certyfikowanym galeryjnym papierze marki Tecco - 10 zdjęć w formacie do 40x50 cm. Wystawę wydrukuje CENTRUM PAPIERU.